Українська Спілка ветеранів Афганістану

Головна » 2022 » Січень » 25 » ПАМ'ЯТЬ НЕЗГАСНА
ПАМ'ЯТЬ НЕЗГАСНА
19:25

23 січня в м. Заліщики на Тернопільщині з ініціативи Спілки ветеранів Афганістану та за підтримки Заліщицької міської ради і Чортківської районної федерації футболу завершився 36-й традиційний зимовий турнір з міні-футболу пам'яті загиблого при виконанні бойового завдання на війні в Афганістані у 1980 році воїна Валерія Луб'янського. Змагання проходили з 8 по 23 січня на стадіоні ,,Дністер'' з штучним покриттям, участь в яких взяли 18 команд з Тернопільщини і Чернівеччини. Незважаючи на сувору зимову погоду турнір пройшов у запеклій і безкомпромісній боротьбі. Найбільшу волю до перемоги та футбольну майстерність продемонстрували гравці місцевої команди ,,Андріатика, які стали переможцями турніру, здолавши у фіналі ФК ,,Іване-Золоте'' з рахунком 1:0, третє місце завоювала команда ФК ,,Добробут'' (Дунів). Кращими бомбардирами змагань стали Микола Ландяк та Дмитро Імангулов. Переможцям турніру вручили іменний Кубок пам'яті Валерія Луб'янського, командам призерам кубки, медалі, грамоти та подарунки. Правління Тернопільської обласної Спілки ветеранів Афганістану щиро дякує організаторам та учасникам змагання за збережену пам'ять про мужнього воїна, яка вже 36 років увічнена у цьому традиційному турнірі.

Переглядів: 146 | Додав: admin-trff | Рейтинг: 0.0/0 |