Навігація

Пошук
Google

Друзі сайту
Українська Спілка ветеранів Афганістану


Розсилка RSS новин з www.ter-usva.at.ua | Вхід 12.11.2018, 21:32

Головна » 2017 » Травень » 4 » Лист
Лист
14:18

 Голові УСВА  Червонопиському С.В.

 Голові Комітету з питань

охорони здоров’я

Верховної Ради України

Богомолець О.В.

 

     Тернопільська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану вкрай стурбована та негативно сприймає законодавчу ініціативу Міністерства охорони здоров’я України щодо дискримінаційного підходу стосовно інвалідів війни, учасників бойових дій, чорнобильців та інших категорій (які не є учасниками АТО) з питань пільгового надання медичних послуг та лікарських засобів. Таким підходом Міністерство охорони здоров’я України збурює і так складну ситуацію в державі, а прийняття законопроекту (реєстраційний номер 6328) викличе ряд масових акцій протесту з боку ветеранських організацій.

     Нагадуємо, що безоплатне медичне забезпечення ветеранів війни гарантоване Законом України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а звуження чи зменшення соціальних гарантій заборонено Верховним судом України, який прийняв відповідне рішення. В разі скасування пільгового медичного забезпечення для ветеранів війни залишаємо за собою право на проведення масових акцій протесту за звернень до суду.

 

 

Голова Тернопільської обласної організації

Української Спілки ветеранів Афганістану                                 С.Є. Лісовий

Переглядів: 146 | Додав: ter-usva | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Всі матеріали на сайті розміщені для ознайомства без цілей комерційного використання. Copyright www.ter-usva.at.ua Хостинг від uCoz